Úvod

Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů…

Vítejte na našem blogu „Můj úspěch“. 🙂

Chceme se s Vámi podělit o vše, co Vám pomůže zvolit si vlastní cestu k úspěchu. Jak změnit zažité stereotypy, myslet pozitivně, vyrovnat se s minulostí a také jak změnit myšlenky. Náš blog osobního rozvoje pomáhá odstartovat první krok k úspěšné změně pomocí motivace a inspirace pro Váš vědomý růst. Najdete zde krátké články, myšlenky, které nás zaujaly, profily inspirujících lidí, upozornění na zajímavé projekty a mnoho dalšího, co budeme považovat za hodné sdílení a šíření Přináší krátké články, myšlenky, které nás zaujaly, profily inspirujících lidí, upozornění na zajímavé projekty, rady, tipy na motivační knihy a filmy, kurzy, semináře a techniky pomáhající zahájit osobní proměnu, příběhy lidí, co uspěli. Každý, kdo chce změnit svůj život si zde najde to, co potřebuje. Užívejte si všeho, co na své cestě ke změně míjíte, protože cesta je cíl.

Úspěch začíná v hlavě, jděte za svými sny.

Šiřte povědomí o tomto blogu, doporučte přátelům, přidejte na své sociální sítě a webové stránky. Uvidíte, že nás, kteří si chtějí plnit své sny, je víc než si myslíme. Jen to sobě zatím nevíme.

Pokud budete mít nějaký nápad, námět, projekt, nebo nám budete chtít jenom něco napsat, či se zeptat, budeme velmi potěšeni, když nás budete kontaktovat:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Na realizaci blogu „Můj úspěch“ se podílí podpůrný a realizační tým:

Jiřina Nehybová

Pavla Hobstová

Jan Malicher

Kateřina Dubovcová

… a další přibývají, můžete to být i Vy!

To je náš cíl, společná cesta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *