Co to je PR? Nechte se vidět!

Co to je PR?

Sociální sítě dají o vás vědět

Víte, co to je PR? Dáváme o sobě vědět. Dříve byla reklama dostupná jen velkým firmám. Dnes je to jinak.  Sociální sítě, všichni o nich víme a téměř všichni na nich máme účty. V poslední době se sem začíná hodně přesouvat i působení různých firem, ať už těch velkých známých, nebo malých začínajících. Na těchto stránkách se rádi prezentují všichni, protože jejich propagace osloví mnohem více lidí než v jiných médiích. Povíme si, co je to PR a CRM. Online služby poskytují mnoho možností, jak dostat naše služby do povědomí lidí a je jen na nás, kolik chceme do naší propagace investovat. Můžeme vystavovat příspěvky bez toho, abychom je za finance propagovali. Pokud si však připlatíme za propagaci, naše příspěvky osloví mnohem více lidí.

 

Co bychom měli o propagaci na sociálních sítích vědět?

Co je to PR? Nechte se vidět!

Sociální sítě vám toho však mohou nabídnout mnohem více. S jejich pomocí můžete cíleně a efektivně šířit jakékoliv informace o vaší společnosti, ať už se jedná o novinky, jež právě vypouštíte na trh, nebo nějaké akce, které vaše firma pořádá. Propagovat můžete defacto cokoliv, co se ve vaší firmě udá. Prostřednictvím Facebooku, Twitteru či Youtube můžete vytvářet nové kanály a případně se spojovat s ostatními firmami. Zároveň jsou tyto sociální sítě zdrojem různých kontaktů, jež můžete navazovat s ostatními.

Propagujte všude, kde to jde

propagací se můžete obrátit na jakoukoliv sociální síť. Každá vám pak dokáže udělat statistiky návštěvnosti vašich stránek a zvýší i procento oblíbenosti vaší firmy. Díky propagaci na sociálních sítích získáte podrobnou analýzu toho, co vaši klienti na stránkách nejraději navštěvují a o co mají největší zájem. Zároveň s propagací na sociálních sítích získáte mnoho návrhů na vylepšení nebo změnu.

Kde se můžeme naučit propagovat na sociálních sítích?

Evropské regionální centrum pro vás připravilo kurz s názvem FACEBOOK A YOUTUBE PRO MARKETÉRY – WORKSHOP PRO PR A CRM ON-LINE MANAŽERY. Tento kurz vám přinese spoustu zajímavých informací z oblasti online propagace. Co to je PR a jak ji ni vám poví lektor workshopu Jan Škraňka. Ten vám pomůže s vaší propagací, zároveň vám pomůže odhalit slabé stránky vašich příspěvků na sociálních sítích.

Co to je PR? Nechte se vidět!
Tagged on:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *