Udržení a rozvoj regionální infrastruktury jsou klíčové pro rozvoj lokalit a regionů.

Udržení a rozvoj regionální infrastruktury jsou klíčové pro rozvoj lokalit a regionů. 

Zveme Vás na „Národní sněm regionů soudržnosti“, který Vám umožňuje navázat kontakty se starosty a dalšími zástupci měst a obcí. Je to jedinečná možnost potkat se, vyměnit si s nimi praktické zkušenosti a názory a předat si navzájem své zkušenosti a nabídky na spolupráci.

Konkrétně získáte:

Praktické zkušenosti předních odborníků, zástupců klíčových ministerstev, významných institucí a organizací. Přednášející budou prezentovat nejen teoretická východiska a návrhy řešení, ale i příklady dobré praxe ve vybraných odborných tématech z oblasti regionálního a municipálního rozvoje v širších souvislostech, 

Tříbení názorů na konkrétní řešení souvisejících s regionálním rozvojem a rozvojem cestovního ruchu, které jsou dvěma stranami jediné mince, která představuje dobrou investici do rozvoje regionu, města či obce. A toto platidlo stále nabývá na hodnotě.

Možnost prezentace svých názorů, myšlenek a návrhů na řešení konkrétních problematik souvisejicích s rozvojem obcí, měst a regionů. Účast nejen na konferenčním programu a společenském večeru, včetně bohatého občerstvení a shlédnutí ohňostroje.

Posílíte prestiž, která Vám zajistí profesionální image mezi účastníky sněmu a tím větší úspěch a věhlas.

Dostanete se do povědomí, jako osvícená samospráva, společnost, úřad, organizace, která je uznávaná  pro meziobecní spolupráci.

Trénink vyjednávání s Karlem Voříškem. Úvodní trénink do strategie a jednání s lidmi, na kterém se dozvíte co ovlivňuje úspěch, výsledky jednání, jak jednat s nepřátelskými partnery v komunikaci, časté chyby a triky ve vyjednávání. Jak osedlat Voříška – 9. srpna v Krumlovském mlýně.

Otáčivé hlediště v zahradě Krumlovského zámku zajistíme lístky na operu Rusalka.

Informace ZDE

Starostové a zástupci obcí ČR se sejdou 9. – 10. srpna v Českém Krumlově, kde budou po dva dny intenzivně řešit současné priority rozvoje obcí a měst, cestovní ruch, využití potenciálu kultury, regionální rozvoj, projekty vedoucí ke zvyšování kvality služeb poskytovaných úřady obcí občanům.„Národní sněm regionů“, který s oblibou využívají starostové, místostarostové, radní, zastupitelé, tajemníci a další vrcholní představitelé měst a obcí, má za poslání podporovat zavádění principů dobré správy, hledání cest a tříbení názorů na konkrétní řešení všech prioritních problematik souvisejících s řízením lokalit a regionů, které představují dobrou investici do jejich rozvoje. Legislativa se každou chvilkou mění a všichni starostové i další představitelé obcí uvítají možnost seznámit se a diskutovat poslední novinky a novely na jednom místě, v průběhu dvou dnů. Právě letošní ročník, se uskutečňuje s ohledem na řadu legislativních změn, které se v této oblasti v poslední době odehrály.

Kromě předání zkušeností přímo starosty Českého Krumlova Mgr. Dalibora Cardy, který každoročně tomuto „sněmu“ uděluje záštitu, předá své praktické poznatky a příklady celá řada zkušených starostů, místostarostů, tajemníků a a dalších představitelů měst a obcí ČR, kteří pravidelně tento „sněm“ navštěvují a podporují (např. České Budějovice, Praha, Olomouc, Plzeň, Poděbrady, Veselí , Frýdlant nad Ostravicí, Jablonec nad Nisou, Žatec, Zlín, Slavkov u Brna, Židlochovice, Volary, Písek, Jablonné nad Orlicí, Chropyně, Most, Všeradov, Příbor, Tišnov, Těškov, Holýšov, Podolí, Ústí nad Labem, Česká Skalice, Dobruška, Zábřeh, Ždánice, Křivoklát, Hluk, Litoměřice, Liberec, Beroun, Duchcov, Bechyně, Dobříš, Tábor, Pardubice a další …). Dále svými přednáškami rozšíří rozhledy a nastíní nejen legislativní výhledy významní představitelé klíčových ministerstev ČR (Ing. Marie Kostruhová,ředitelka odboru dozoru a kontroly veřejné správy MV ČR, Ing. Zdeňka Niklasová, Mgr. František Kubeš, vedoucí oddělení urbánní politiky MMR ČR,Ing. Jiří Voves, oddělení cestovního ruchu MMR ČR) a další vyhledávaní odborníci z praxe (viz. program). Nebude chybě ani zkušený mediální poradce a kouč, oblíbený zprávař FTV Prima PhDr. Karel Voříšek.

Význam tohoto diskusního maratonu podtrhne společenský večer v Krumlovském mlýně, kde, kromě pokračování výměny zkušeností mohou účastníci sněmu zažít romantický večer s výhledem na nasvícenýČeskokrumlovský zámek, ochutnat skvělý raut, pobavit se u živé hudební produkce, vylosovat si zajímavou cenu v tombole.

A pokud máte zájem stát se ÚČASTNÍKEM a získat ještě více, seznamte se s možnostmi a registrujte se ZDE

Udržení a rozvoj regionální infrastruktury jsou klíčové pro rozvoj lokalit a regionů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *